Další kurz v nabídce – Online kurz datové typy a T-SQL funkce Microsoft SQL Server 2019 – zaměřeno na datum a čas

Práce s daty v dnešní době nabývá na významu. Znalosti práce s databází nejsou určeny pouze pro programátory, ale také pro zaměstnance na analytických funkcích nebo podnikatele. Při tahání dat z databáze je mimo základní znalost SQL vhodné se vyznat v datových typech a funkcích. Jelikož mají data obsahující datum a čas při získávání dat z databáze obzvlášť význam, připravili jsme pro Vás tento kurz.

V Online kurzu datové typy a T-SQL funkce Microsoft SQL Server 2019 – zaměřeno na datum a čas jsou na praktických příkladech prezentovány jednotlivé funkce a datové typy. Nabyté znalosti si ihned procvičíte prostřednictvím zadaných cvičení. V kurzu se naučíte, jak nainstalovat SQL Server a SSMS (SQL Server Management Studio). Příklady si tak procvičujete na svém počítači během sledování výukového videa. Zadání a jejich řešení jsou také dostupná v textové formě. Lze tedy studovat tak, že si zadání zkusíte vypracovat sami a následně výsledek srovnáte s prezentovaným řešením.

Hlavní výhodou online kurzů je možnost studovat vlastním tempem kdykoliv a odkudkoliv. Toto je důležité zejména pro zaměstnance s omezeným volným časem. Při online studiu můžete studovat kdykoliv máte volný čas, a nejste tak ničím omezeni. Důležitá věc jsou také náklady na dopravu, které musíte vynaložit v případě prezenčních kurzů. V neposlední roli hraje roli cena prezenčních kurzů, která bývá většinou několikanásobně vyšší než cena online kurzů.

Předpokladem k absolvování tohoto kurzu je základní znalost SQL. Pokud jste v oblasti SQL úplnými nováčky, doporučujeme absolvovat Online kurz SQL (demonstrováno na SQL SERVER a SSMS), získejte CERTIFIKÁT o absolvování online kurzu .

Věříme, že Vás bude studium na našem webu ComfortCourses.com bavit a pomůže Vám s nabytím užitečných znalostí, které Vám zajistí vyšší kvalifikaci a lepší finanční ohodnocení.

19. 9. 2020

0 responses on "Další kurz v nabídce - Online kurz datové typy a T-SQL funkce Microsoft SQL Server 2019 – zaměřeno na datum a čas"

Leave a Message

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *